Toužíš patřit nádherné a přísné Bohyni? Budeš má hračka, má rohožka, má věc.

Vyžaduji respekt, úctu a slušné vychování.

LATEX FETIŠ

Upnutý, naleštěný latex na dokonalém těle Lady – jak jinak popsat nebe? Smíš být má rohožka či masážní podložka a pečovat o mé nohy oblečené v latexových punčoškách. Cítíš tu vůni?

BREATHPLAY, ŠKRCENÍ, OMEZOVÁNÍ POHYBU

Libuji si v breathplay, omezování dechu a dušení. Vyzkoušej bezmoc v PLYNOVÉ MASCE, LATEXOVÉ KUKLE, VAKUOVÉ POSTELI. Svážu tě do kozelce, zamumifikuji tě do fólie a budeš naprosto bezbranný. S breathplay mám bohaté zkušenosti a nejvíce zbožňuji škrcení, při němž zažiješ to, o čem druzí jen sní.

TRAMPLING

Se vzrušující hrůzou sleduješ přicházející Lady v botičkách s vražedným jehlovým podpatkem. Bojíš se té chvíle, kdy se podpatek zaryje hluboko pod kůži a přinutí tě křičet. A zároveň bys udělal cokoliv, aby ta chvíle nastala. Přišlápnu tě k zemi a už nebudeš chtít vstát.

DOGPLAY VÝCVIK

Přijmu na výcvik zkušená i nezkušená štěňata. Připnu ti obojek a naučím tě být poslušný, hodný pes. Zábavu při hraní střídá ponížení z trestu a odměna v podobě odpočinku u nohou přísné a náročné Krotitelky. Mistička čeká, tak neváhej!

SOFT S/M, HARD S/M, CBT, BALLBUSTING

Svázaný u kříže okus chuť pevné rákosky, kožených důtek či bičování. Lehké i tvrdé facky do obličeje, kopání, tortura bradavek, cbt. Zbožňuji kopání do koulí a jiné formy ballbustingu! Působit bolest mi činí opravdové potěšení, ustojíš lekci bez slz?

  • výška: 160
  • váha: 40
  • prsa: 3
  • vlasy: blond
  • noha: 36

Termíny k objednání – nutno telefonicky ověřit (kalendář nezohledňuje již rezervované termíny):

No events found.