Toužíš se stát hračkou skutečně sadistické a dominantní Madam? Provedu tě světem těch nejtemnějších fantazií a tvé zvrhlé touhy se stanou realitou. Je mi jedno, jestli budeš prosit – jakmile se za tebou zavřou dveře, jsi jen hračkou v mých rukách. Vše, co s Tebou budu dělat, mě skutečně vzrušuje. Ty jsi jen objekt, věc, která mi přinese zábavu. Já jsem krásná a sexy Madam, která tě přivítá oblečená v upnutém latexu, který mi budeš muset olejovat, nebo v krásném erotickém oblečku, který nedokážeš dostat z hlavy. Mou vášní jsou kozačky a vysoké podpatky, ale klidně ti nacpu do tlamy i své bosé nohy.

Mám roky zkušeností se soft i hard SM. Vzrušuje mě pánský anál a fisting. Mám velmi silný fetiš na clinic a důkladné a perverzní vyšetření tvého péra i análu si opravdu užiju. Umím tě vycévkovat i pevně spoutat, aby ses krutému vyšetření nemohl vzpouzet.

Vyžívám se v ponižování. Naplivu ti do huby a pak tě klidně pochčiju, ty nulo. Přinutím tě lízat mi kozačky a sledovat tě, jak se u toho udělám.
Láká tě bolest? Nemám problém tě seřezat do krve. Byť jsem drobná, síly mám na to dost. Ale umím být i jemná a nechat tě odejít beze stop. Chceš prožít skutečné extrémy? Nakopu ti koule. Baví mě krev, jehly, zašívání. Hranice? Nikdy jsem žádné neviděla. Ale slyšela jsem, že jsou v mysli některých lidí. Tak přestaň snít a přijď si splnit své touhy.

  • věk: 28
  • výška: 157
  • váha: 52
  • prsa: 3
  • vlasy: blond
  • noha: 37

Termíny k objednání – nutno telefonicky ověřit (kalendář nezohledňuje již rezervované termíny):

No events found.